10m Air Rifle Men |
---|
24.06.2021 | 631.9 | GORSA Petar | CRO | |
50m Rifle 3 Positions Men |
---|
27.06.2021 | 1182 | KULISH Serhiy | UKR | |
10m Air Pistol Men |
---|
24.06.2021 | 584 | FOROUGHI Javad | IRI | |
24.06.2021 | 584 | MIKEC Damir | SRB | |
25m Rapid Fire Pistol Men |
---|
29.06.2021 | 592 | REITZ Christian | GER | |
Trap Men |
---|
30.06.2021 | 123 | DE FILIPPIS Mauro | ITA | |
30.06.2021 | 123 | CHATZITSAKIROGLOU Ioannis | GRE | |
30.06.2021 | 123 | CERNOGORAZ Giovanni | CRO | |
30.06.2021 | 123 | FABBRIZI Massimo | ITA | |
Skeet Men |
---|
25.06.2021 | 124 | CASSANDRO Tammaro | ITA | |
25.06.2021 | 124 | GIL Federico | ARG | |
25.06.2021 | 124 | KORTE Sven | GER | |
25.06.2021 | 124 | LEJEUNE Nicolas | FRA | |
10m Air Rifle Women |
---|
24.06.2021 | 633.6 | KARAMZADEH Fatemeh | IRI | |
50m Rifle 3 Positions Women |
---|
28.06.2021 | 1180 | KHOROSHEVA Polina | RUS | |
10m Air Pistol Women |
---|
24.06.2021 | 585 | BATSARASHKINA Vitalina | RUS | |
25m Pistol Women |
---|
28.06.2021 | 593 | KOSTADINOVA Antoaneta | BUL | |
Trap Women |
---|
30.06.2021 | 120 | STANCO Silvana | ITA | |
Skeet Women |
---|
25.06.2021 | 119 | FAZYLZYANOVA Alina | RUS | |
25.06.2021 | 119 | LARSSON Victoria | SWE | |
10m Air Rifle Mixed Team |
---|
26.06.2021 | 630.4 | GALASHINA Anastasiia, MASLENNIKOV Vladimir | RUS 1 | |
50m Rifle 3 Positions Mixed Team |
---|
29.06.2021 | 881 | WAIBEL Sheileen, RUMPLER Gernot | AUT 1 | |
29.06.2021 | 881 | STARK Franziska, LOCHBIHLER Jan | SUI 1 | |
10m Air Pistol Mixed Team |
---|
26.06.2021 | 587 | BHAKER Manu, SAURABH Chaudhary | IND 1 | |
25m Rapid Fire Pistol Mixed Team |
---|
30.06.2021 | 574 | MEDVEDEVA Svetlana, EKIMOV Leonid | RUS 1 | |
Trap Mixed Team |
---|
02.07.2021 | 145 | ALIPOV Alexey, SEMIANOVA Daria | RUS 1 | |
Skeet Mixed Team |
---|
27.06.2021 | 147 | CROVETTO CHADID Francisca, FLORES BARAHONA Hector Andres | CHI | |
Air Rifle Team Men |
---|
25.06.2021 | 1882.7 | PEKLER Zalan, PENI Istvan, HAMMERL Soma Richard | HUN | |
Air Rifle Team Women |
---|
25.06.2021 | 1882.7 | KARAMZADEH Fatemeh, SADEGHIAN Armina, KHEDMATI Najmeh | IRI | |
50m Rifle 3 Positions Team Men |
---|
28.06.2021 | 1317 | RAYNAUD Alexis, DHALLUIN Michael, KRYZS Lucas Bernard Denis | FRA | |
50m Rifle 3 Positions Team Women |
---|
29.06.2021 | 1321 | KARIMOVA Yulia, ZYKOVA Yulia, KHOROSHEVA Polina | RUS | |
Air Pistol Team Men |
---|
25.06.2021 | 1743 | CHERNOUSOV Artem, ARISTARKHOV Anton, MUKHAMETYANOV Vadim | RUS | |
Air Pistol Team Women |
---|
25.06.2021 | 1727 | DESWAL Yashaswini Singh, BHAKER Manu, SARNOBAT Rahi | IND | |
25.06.2021 | 1727 | BATSARASHKINA Vitalina, SIROTKINA Daria, CHERNOUSOVA Margarita | RUS | |
25m Rapid Fire Pistol Team Men |
---|
01.07.2021 | 884 | REITZ Christian, PETER Florian, GEIS Oliver | GER | |
25m Pistol Team Women |
---|
01.07.2021 | 869 | REITZ Sandra, KARSCH Monika, VENNEKAMP Doreen | GER | |
Trap Team Men |
---|
01.07.2021 | 502 | DESERT Antonin, GUERRERO Sebastien, BOURGUE Clement | FRA | |
01.07.2021 | 502 | KOSTELECKY David, VANEK Pavel, LIPTAK Jiri | CZE | |
Trap Team Women |
---|
01.07.2021 | 470 | HEGARTY Kirsty, WIXEY Sarah, HOLLANDS Charlotte | GBR | |
Skeet Team Men |
---|
26.06.2021 | 510 | CASSANDRO Tammaro, SIMEONE Domenico, ROSSETTI Gabriele | ITA | |
Skeet Team Women |
---|
26.06.2021 | 486 | VINOGRADOVA Natalia, BATYRSHINA Zilia, KONOVALOVA Nadezda | RUS | |